Binance 36 kripto paraya altın rozet verdi

Kripto para borsası Binance, yeni başlatılan Gold Label Projesi kapsamında şimdiye kadar 36 kripto paraya altın rozet verdi.

Binance, birkaç gün önce projeleri projeyle ilgili bilgileri güncellemek ve sürdürmek için teşvik ederek Blockchain topluluğunu korumayı amaçlayan Binance Info aracılığıyla Gold Label adında yeni bir proje başlattı.

Proje kapsamında meraklılarını bilgilendiren ve güncel tutan Blockchain girişimlerine altın rozet veriliyor.

Şimdiye kadar altın rozet alan kripto paraların Tron, Ontology, Aelf, Bluzelle, NULS, Gifto, Cybermiles, Skycoin, Qtum, QLC Chain, NEO, GXChain, H Cash, IOS Token, Nebulas, Quark Chain, Project Pai, Contentos, IoTeX, Wanchain, YOYOW, Digix Global, Nano, Aeron, OST, Enjin, Nexus, Genesis Vision, Verge, Zcoin, Zilliqa, Litecoin, NKN, Horizen, BitShares ve Loopring olduğu açıklandı.

Liste her geçen gün genişletiliyor. Önümüzdeki günlerde altın rozet alan kripto paralar arasına yenilerinin eklenmesi bekleniyor. Şirket, altın rozet alan kripto paraları Binance Info’nun resmi Twitter hesabı üzerinden açıklıyor.

Binance, Binance Info’dan alınan bir altın rozetin önemli bir tanıma ve doğrulama işareti olduğunu ifade ediyor.

Binance Info Başkanı Rock He, “Daha fazla projeyi Gold Label projemize katılmayı bekliyoruz. Bu projenin bilgi şeffaflığını artıracağını, sektörün bilgi kalitesi standardını artıracğaını ve Blockchain alanının olgunlaşmasına yardımcı olacağını umuyoruz. Topluluğun gücüne ve kullanıcı seçimine inanıyoruz. Gold Label’ın güvenilirliği kullanıcılardan geliyor.” dedi.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, Binance Info’yu kullanıcılara giderek kalabalıklaşan kripto para alanında rehberlik edecek bir araç olarak geliştiriyor. Platform, kullanıcılara gerçek zamanlı piyasa verileri ve haberlerin yanı sıra proje analizleri sağlıyor.

30.11.2018

Haberler

Bitcoin düşüşe geçti!

Kripto para birimleri piyasalarında ABD Temsilciler Meclisi`nin teknoloji ş

İran altına dayalı kripto para birimini piyasaya sürmeye hazırlanıyor

İran Merkez Bankası altına dayalı bir kripto para birimini piyasaya sürmeye

`Libra mücadele etmesi zorlu riskler oluşturuyor`

ABD Merkez Bankası Başkanı Jerome Powell, Facebook`un kripto para birimi Li

`Çin dijital para birimi çalışmalarını hızlandırmalı`

Çin Merkez Bankası Araştırma Departmanı Direktörü Wang Xin, Facebook`un kri

`Dijital Merkez Bankası Parası` uygulamaya konulacak

Türkiye`de kurumsal yapısı güçlü bir finansal sektörün oluşması için enstrü

O ülke Bitcoin`i yasakladı!

İran, kripto para birimi Bitcoin ile yapılan işlemleri yasakladı.