Bithumb, ICO’sunun detaylarını bu hafta açıklayacak

Güney Kore`nin en büyük kripto para borsalarından biri olan Bithumb, kendi dijital parası Bithumb Coin`i çıkarmak için düzenleyeceği ICO`nun detaylarını bu hafta açıklayacak.

Güney Kore’nin en büyük kripto para borsalarından biri olan Bithumb, kendi dijital parası Bithumb Coin‘i çıkarmak için düzenleyeceği ICO’nun detaylarını bu hafta açıklayacak.
 
Money Today’de yer alan habere göre bu hamle, e-ticaret dünyasında önemli bir heyecan yaratırken Güney Kore’nin en büyük online satıcılarından en az ikisi yeni para birimini ödeme seçeneklerine eklemeye karar verdi.
 
Bithumb, henüz resmi olarak ICO haberini onaylamadı. Bununla birlikte Money Today, kimliğini gizleyen bir kaynağa dayandırdığı haberinde, kaynağının sözlerini şöyle aktardı:
 
“Bithumb, bu hafta ICO’nun tüm ayrıntılarını açıklayacak. Bithumb Coin, bu şirketlerin ödeme seçeneklerini genişletmek için WeMakePrice ve Gmarket gibi yerlerde bir ödeme aracı olarak kullanılabilecek.”
 
Gmarket, eBay’e ait ve ülkenin en büyük online satıcılarından biri. WeMakePrice ise ülkenin en hızlı büyüyen online pazar yerlerinden biri.
 
Bithumb, ICO’yu yurt dışında kurulan bir yan kuruluş aracılığıyla başlatacağını ve şu anda Singapur’da bir teknoloji şirketi satın alma sürecinde olduğunu doğruladı.

24.04.2018

Haberler

`Bitcoin`i kontrollerle destekliyoruz `

Japonya Merkez Bankası, piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük kripto p

G7 kripto işlemlerini izlemeyi planlıyor

Aralarında G7 ülkelerinin de bulunduğu 15 hükümetin kripto para işlemlerini

Bitcoin 11 bin doların üzerinde

Kripto para birimleri piyasalarında salı günü görülen kısa süreli artış eği

Piyasa hacmi o seviyenin altına indi!

Kripto para birimleri piyasalarında perşembe günü görülen hafif toparlanman

Mnuchin: Bitcoin ile 10 yıl sonra ilgilenmeyeceğim

ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin, 10 yıl sonra kripto para birimleri piyasa

O ülkede dijital para yatırımlarında vergiler kaldırıldı

Gürcistan dijital para alım-satımı yapan birey ve şirketlerden artık katma