Bithumb, ICO’sunun detaylarını bu hafta açıklayacak

Güney Kore`nin en büyük kripto para borsalarından biri olan Bithumb, kendi dijital parası Bithumb Coin`i çıkarmak için düzenleyeceği ICO`nun detaylarını bu hafta açıklayacak.

Güney Kore’nin en büyük kripto para borsalarından biri olan Bithumb, kendi dijital parası Bithumb Coin‘i çıkarmak için düzenleyeceği ICO’nun detaylarını bu hafta açıklayacak.
 
Money Today’de yer alan habere göre bu hamle, e-ticaret dünyasında önemli bir heyecan yaratırken Güney Kore’nin en büyük online satıcılarından en az ikisi yeni para birimini ödeme seçeneklerine eklemeye karar verdi.
 
Bithumb, henüz resmi olarak ICO haberini onaylamadı. Bununla birlikte Money Today, kimliğini gizleyen bir kaynağa dayandırdığı haberinde, kaynağının sözlerini şöyle aktardı:
 
“Bithumb, bu hafta ICO’nun tüm ayrıntılarını açıklayacak. Bithumb Coin, bu şirketlerin ödeme seçeneklerini genişletmek için WeMakePrice ve Gmarket gibi yerlerde bir ödeme aracı olarak kullanılabilecek.”
 
Gmarket, eBay’e ait ve ülkenin en büyük online satıcılarından biri. WeMakePrice ise ülkenin en hızlı büyüyen online pazar yerlerinden biri.
 
Bithumb, ICO’yu yurt dışında kurulan bir yan kuruluş aracılığıyla başlatacağını ve şu anda Singapur’da bir teknoloji şirketi satın alma sürecinde olduğunu doğruladı.

24.04.2018

Haberler

Facebook duyurdu! Kendi kripto parasını piyasaya sürecek...

Sosyal paylaşım platformu Facebook, gelecek yıl yeni bir kripto para birimi

Kripto para piyasa hacminde durum ne?

Kripto para birimleri piyasalarına ilişkin çeşitli gelişmelerin ardından pi

Bitcoin 8,200 doların üstünde işlem görüyor

Kripto para birimleri piyasasının belirleyicisi Bitcoin, 14 Temmuz TSİ 00:5

En yüksek hacimli kripto paralarda durum ne?

İşte en yüksek hacimli 10 kripto para birimindeki son durum...

Piyasa hacmi kaç dolarda?

Kripto para birimleri piyasasının en yüksek hacimli birimi Bitcoin’in Pazar

Forbes analistinden Bitcoin yorumu: 10 bin dolar...

ABD`de iki haftada bir yayınlanan iş dergisi Forbes`ın analistlerinden Naee