Coinbase Başkanı: Kripto paralardaki mevcut ralli sürpriz değil

Coinbase Başkanı ve COO`su Asiff Hirji, kripto paralardaki mevcut rallinin sürpriz olmadığını ve gelecek yıl içinde de devam etmesi gerektiğini ileri sürdü.

Coinbase’in Başkanı ve COO’su olan Asiff Hirji, CNBC’nin Fast Money programına konuk olarak Bitcoin’in kısa vadeli fiyatı hakkında açıklamalarda bulundu.

Hirji, kripto paralardaki mevcut rallinin sürpriz olmadığını ve gelecek yıl içinde de devam etmesi gerektiğini ileri sürdü.

Coinbase yöneticisi, piyasanın temellerinin ötesine geçebileceği görüşündeydi, “Bazen işler asla göründükleri kadar iyi, asla göründükleri kadar kötü değildir.” şeklinde konuştu.

Hirji, bu yıl kripto paralarda gerçekleşen yenilik miktarının başlangıçtan bu yana yapılan tüm yenilikleri aştığına dikkat çekti.

Coinbase’in 30’un üzerinde token ekleme kararından bahseden Hirji, yaklaşık 3000 kripto para olduğunu ve yalnızca birkaçının önemi bulunduğunu söyledi. Önemli olan kripto paraların tamamının nihayetinde Coinbase’in işlem listesine ekleneceğini ifade etti.

Hirji, “Zaman geçtikçe ekleyebildiğimiz kadar coğrafyada tüm kripto paraları ekleyeceğiz. Bunun teknolojideki bir sonraki yenilik dalgasının başlangıcı olduğunu düşünüyorum ve zaman içinde daha fazla kripto para görmeyi beklemelisiniz.” şeklinde konuştu.

Coinbase yöneticisi son olarak Coinbase’in kurumsal ürünlerinin büyümesi üzerine konuştu. Hirji, bu konuda “Kurumlar ticaret için geçerli bir yere ihtiyaç duyar, kripto paralarını saklamak için nitelikli bir emanetçi arıyorlar ve likiditeden emin olmak istiyorlar. Likidite konusunda iddialıyız ve bu alanda en çok regüle edilmiş, en nitelikli saklama hizmetine sahibiz. Kurumların kripto paralara yatırım yapabilmeleri için güçlü bir altyapı oluşturduğumuzu düşünüyoruz.” ifadelerini kullandı.

22.12.2018

Haberler

Bitcoin hakkındaki o öngörüler gerçekleşmedi

Kripto para birimleri piyasalarının belirleyicisi Bitcoin, yeni yıla 3,800

Japon e-ticaret devi kripto para madenciliğinden çekiliyor

Japon internet devi GMO`nun ardından Japonya`nın en büyük e-ticaret siteler

Milyarder yatırımcı Novogratz kripto para yatırımlarını sürdürüyor

Bloomberg tarafından 2 Ocak Çarşamba günü yayımlanan bir habere göre ünlü y

Teknoloji devi kripto para cüzdanı patenti için başvuru yaptı

Güney Kore’nin dev şirketlerinden Samsung, yeni bir kripto para cüzdanı içi

Rapor: `Bitcoin ile altın arasındaki ilişki yükseldi`

Wall Street Journal`da yayımlanan bir yazı Bitcoin ile altın arasındaki ili

En büyük 10`dan yalnızca o yükseldi

Kripto para birimleri piyasalarına ilişkin çeşitli açıklamaların etkisiyle