Coinbase Başkanı: Kripto paralardaki mevcut ralli sürpriz değil

Coinbase Başkanı ve COO`su Asiff Hirji, kripto paralardaki mevcut rallinin sürpriz olmadığını ve gelecek yıl içinde de devam etmesi gerektiğini ileri sürdü.

Coinbase’in Başkanı ve COO’su olan Asiff Hirji, CNBC’nin Fast Money programına konuk olarak Bitcoin’in kısa vadeli fiyatı hakkında açıklamalarda bulundu.

Hirji, kripto paralardaki mevcut rallinin sürpriz olmadığını ve gelecek yıl içinde de devam etmesi gerektiğini ileri sürdü.

Coinbase yöneticisi, piyasanın temellerinin ötesine geçebileceği görüşündeydi, “Bazen işler asla göründükleri kadar iyi, asla göründükleri kadar kötü değildir.” şeklinde konuştu.

Hirji, bu yıl kripto paralarda gerçekleşen yenilik miktarının başlangıçtan bu yana yapılan tüm yenilikleri aştığına dikkat çekti.

Coinbase’in 30’un üzerinde token ekleme kararından bahseden Hirji, yaklaşık 3000 kripto para olduğunu ve yalnızca birkaçının önemi bulunduğunu söyledi. Önemli olan kripto paraların tamamının nihayetinde Coinbase’in işlem listesine ekleneceğini ifade etti.

Hirji, “Zaman geçtikçe ekleyebildiğimiz kadar coğrafyada tüm kripto paraları ekleyeceğiz. Bunun teknolojideki bir sonraki yenilik dalgasının başlangıcı olduğunu düşünüyorum ve zaman içinde daha fazla kripto para görmeyi beklemelisiniz.” şeklinde konuştu.

Coinbase yöneticisi son olarak Coinbase’in kurumsal ürünlerinin büyümesi üzerine konuştu. Hirji, bu konuda “Kurumlar ticaret için geçerli bir yere ihtiyaç duyar, kripto paralarını saklamak için nitelikli bir emanetçi arıyorlar ve likiditeden emin olmak istiyorlar. Likidite konusunda iddialıyız ve bu alanda en çok regüle edilmiş, en nitelikli saklama hizmetine sahibiz. Kurumların kripto paralara yatırım yapabilmeleri için güçlü bir altyapı oluşturduğumuzu düşünüyoruz.” ifadelerini kullandı.

22.12.2018

Haberler

Rusya Merkez Bankası kripto para kullanımına karşı

Rusya Merkez Bankası Başkanı Elvira Nabiullina, kripto paraların Rus mali s

En yüksek hacimli 100 birimden hangileri düşüşte?

Kripto para birimleri piyasalarına ilişkin çeşitli gelişmelerin ardından pi

Google aramalarında zirveye çıktı!

Bitcoin kelimesi Google aramalarında son 13 ayın en yüksek düzeyine tırmand

Son 24 saatte Bitcoin fiyatında neler oldu?

Kripto para birimleri piyasalarında hafta sonu görülen artış eğilimiyle Bit

Mobius, Bitcoin hakkındaki o görüşünden vazgeçti

Ünlü yatırımcı Mark Mobius, Bitcoin`e olan ilgiyi anladığını ve bu yeni yat

Almanya`nın ikinci büyük borsası kripto para ürünleri listeledi

Almanya`nın ikinci büyük ve Avrupa`nın dokuzuncu büyük borsası Boerse Stutt