Coinbase Başkanı: Kripto paralardaki mevcut ralli sürpriz değil

Coinbase Başkanı ve COO`su Asiff Hirji, kripto paralardaki mevcut rallinin sürpriz olmadığını ve gelecek yıl içinde de devam etmesi gerektiğini ileri sürdü.

Coinbase’in Başkanı ve COO’su olan Asiff Hirji, CNBC’nin Fast Money programına konuk olarak Bitcoin’in kısa vadeli fiyatı hakkında açıklamalarda bulundu.

Hirji, kripto paralardaki mevcut rallinin sürpriz olmadığını ve gelecek yıl içinde de devam etmesi gerektiğini ileri sürdü.

Coinbase yöneticisi, piyasanın temellerinin ötesine geçebileceği görüşündeydi, “Bazen işler asla göründükleri kadar iyi, asla göründükleri kadar kötü değildir.” şeklinde konuştu.

Hirji, bu yıl kripto paralarda gerçekleşen yenilik miktarının başlangıçtan bu yana yapılan tüm yenilikleri aştığına dikkat çekti.

Coinbase’in 30’un üzerinde token ekleme kararından bahseden Hirji, yaklaşık 3000 kripto para olduğunu ve yalnızca birkaçının önemi bulunduğunu söyledi. Önemli olan kripto paraların tamamının nihayetinde Coinbase’in işlem listesine ekleneceğini ifade etti.

Hirji, “Zaman geçtikçe ekleyebildiğimiz kadar coğrafyada tüm kripto paraları ekleyeceğiz. Bunun teknolojideki bir sonraki yenilik dalgasının başlangıcı olduğunu düşünüyorum ve zaman içinde daha fazla kripto para görmeyi beklemelisiniz.” şeklinde konuştu.

Coinbase yöneticisi son olarak Coinbase’in kurumsal ürünlerinin büyümesi üzerine konuştu. Hirji, bu konuda “Kurumlar ticaret için geçerli bir yere ihtiyaç duyar, kripto paralarını saklamak için nitelikli bir emanetçi arıyorlar ve likiditeden emin olmak istiyorlar. Likidite konusunda iddialıyız ve bu alanda en çok regüle edilmiş, en nitelikli saklama hizmetine sahibiz. Kurumların kripto paralara yatırım yapabilmeleri için güçlü bir altyapı oluşturduğumuzu düşünüyoruz.” ifadelerini kullandı.

22.12.2018

Haberler

G7 kripto işlemlerini izlemeyi planlıyor

Aralarında G7 ülkelerinin de bulunduğu 15 hükümetin kripto para işlemlerini

Bitcoin 11 bin doların üzerinde

Kripto para birimleri piyasalarında salı günü görülen kısa süreli artış eği

Piyasa hacmi o seviyenin altına indi!

Kripto para birimleri piyasalarında perşembe günü görülen hafif toparlanman

Mnuchin: Bitcoin ile 10 yıl sonra ilgilenmeyeceğim

ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin, 10 yıl sonra kripto para birimleri piyasa

O ülkede dijital para yatırımlarında vergiler kaldırıldı

Gürcistan dijital para alım-satımı yapan birey ve şirketlerden artık katma

Facebook`un başı sahte Libra satıcıları ile dertte

Sosyal medya platformu Facebook, bir süredir kendi geliştirdiği dijital par