Binance 36 kripto paraya altın rozet verdi

Kripto para borsası Binance, yeni başlatılan Gold Label Projesi kapsamında şimdiye kadar 36 kripto paraya altın rozet verdi.

Binance, birkaç gün önce projeleri projeyle ilgili bilgileri güncellemek ve sürdürmek için teşvik ederek Blockchain topluluğunu korumayı amaçlayan Binance Info aracılığıyla Gold Label adında yeni bir proje başlattı.

Proje kapsamında meraklılarını bilgilendiren ve güncel tutan Blockchain girişimlerine altın rozet veriliyor.

Şimdiye kadar altın rozet alan kripto paraların Tron, Ontology, Aelf, Bluzelle, NULS, Gifto, Cybermiles, Skycoin, Qtum, QLC Chain, NEO, GXChain, H Cash, IOS Token, Nebulas, Quark Chain, Project Pai, Contentos, IoTeX, Wanchain, YOYOW, Digix Global, Nano, Aeron, OST, Enjin, Nexus, Genesis Vision, Verge, Zcoin, Zilliqa, Litecoin, NKN, Horizen, BitShares ve Loopring olduğu açıklandı.

Liste her geçen gün genişletiliyor. Önümüzdeki günlerde altın rozet alan kripto paralar arasına yenilerinin eklenmesi bekleniyor. Şirket, altın rozet alan kripto paraları Binance Info’nun resmi Twitter hesabı üzerinden açıklıyor.

Binance, Binance Info’dan alınan bir altın rozetin önemli bir tanıma ve doğrulama işareti olduğunu ifade ediyor.

Binance Info Başkanı Rock He, “Daha fazla projeyi Gold Label projemize katılmayı bekliyoruz. Bu projenin bilgi şeffaflığını artıracağını, sektörün bilgi kalitesi standardını artıracğaını ve Blockchain alanının olgunlaşmasına yardımcı olacağını umuyoruz. Topluluğun gücüne ve kullanıcı seçimine inanıyoruz. Gold Label’ın güvenilirliği kullanıcılardan geliyor.” dedi.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, Binance Info’yu kullanıcılara giderek kalabalıklaşan kripto para alanında rehberlik edecek bir araç olarak geliştiriyor. Platform, kullanıcılara gerçek zamanlı piyasa verileri ve haberlerin yanı sıra proje analizleri sağlıyor.

30.11.2018

Haberler

`Fiyatı 25,000 dolara ulaşabilir`

Fundstrat Global Advisors`ın kurucu ortağı Thomas Lee, Bitcoin`in kullanıcı

`Libra`nın denetiminde global iş birliği önemli`

Japonya Merkez Bankası Başkanı Haruhiko Kuroda, Facebook`un kripto parası L

SEC`den Bitcoin açıklaması

ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC) Başkanı Jay Clayton’ın kri

Burundi`de tüm sanal paralar yasaklandı!

Burundi`de tüm sanal ve kripto paraların yasaklandığı bildirildi.

G7 kripto işlemlerini izlemeyi planlıyor

Aralarında G7 ülkelerinin de bulunduğu 15 hükümetin kripto para işlemlerini

`Bitcoin`i kontrollerle destekliyoruz `

Japonya Merkez Bankası, piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük kripto p