Bithumb, ICO’sunun detaylarını bu hafta açıklayacak

Güney Kore`nin en büyük kripto para borsalarından biri olan Bithumb, kendi dijital parası Bithumb Coin`i çıkarmak için düzenleyeceği ICO`nun detaylarını bu hafta açıklayacak.

Güney Kore’nin en büyük kripto para borsalarından biri olan Bithumb, kendi dijital parası Bithumb Coin‘i çıkarmak için düzenleyeceği ICO’nun detaylarını bu hafta açıklayacak.
 
Money Today’de yer alan habere göre bu hamle, e-ticaret dünyasında önemli bir heyecan yaratırken Güney Kore’nin en büyük online satıcılarından en az ikisi yeni para birimini ödeme seçeneklerine eklemeye karar verdi.
 
Bithumb, henüz resmi olarak ICO haberini onaylamadı. Bununla birlikte Money Today, kimliğini gizleyen bir kaynağa dayandırdığı haberinde, kaynağının sözlerini şöyle aktardı:
 
“Bithumb, bu hafta ICO’nun tüm ayrıntılarını açıklayacak. Bithumb Coin, bu şirketlerin ödeme seçeneklerini genişletmek için WeMakePrice ve Gmarket gibi yerlerde bir ödeme aracı olarak kullanılabilecek.”
 
Gmarket, eBay’e ait ve ülkenin en büyük online satıcılarından biri. WeMakePrice ise ülkenin en hızlı büyüyen online pazar yerlerinden biri.
 
Bithumb, ICO’yu yurt dışında kurulan bir yan kuruluş aracılığıyla başlatacağını ve şu anda Singapur’da bir teknoloji şirketi satın alma sürecinde olduğunu doğruladı.

24.04.2018

Haberler

`Fiyatı 25,000 dolara ulaşabilir`

Fundstrat Global Advisors`ın kurucu ortağı Thomas Lee, Bitcoin`in kullanıcı

`Libra`nın denetiminde global iş birliği önemli`

Japonya Merkez Bankası Başkanı Haruhiko Kuroda, Facebook`un kripto parası L

SEC`den Bitcoin açıklaması

ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC) Başkanı Jay Clayton’ın kri

Burundi`de tüm sanal paralar yasaklandı!

Burundi`de tüm sanal ve kripto paraların yasaklandığı bildirildi.

G7 kripto işlemlerini izlemeyi planlıyor

Aralarında G7 ülkelerinin de bulunduğu 15 hükümetin kripto para işlemlerini

`Bitcoin`i kontrollerle destekliyoruz `

Japonya Merkez Bankası, piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük kripto p