Bithumb işlem ücretlerinin %70’ini geri ödeyecek

Güney Kore`nin işlem hacmi bakımından en büyük ikinci borsası Bithumb, 22 Ekim ile 21 Kasım arasında yurt dışı kullanıcılarına özel bir promosyon hazırladı.

Şirket, geçtiğimiz pazartesi bu tarihler arasında yaklaşık 890.000 dolarlık hacme ulaşan yurt dışı kullanıcılarının işlem ücretlerinin %70'ini geri ödeyeceğini duyurdu.

Bithumb’un da belirttiği gibi, bu promosyon, geçen ay içinde bu kullanıcıların sadakatine ve gelen desteklerine duyduğu minnettarlığın bir göstergesi.

Bithumb’un pazarlama departmanından sorumlu yöneticisi Andy Choi şunları kaydetti:

“Önceden var olan Bitcoin, Ethereum, Monero’nun yanı sıra birçok başka kripto para da sürekli olarak borsalarda listeleniyor ve büyük ilgi de görüyor. Ekim ayında bu işe devam etmekten ve aynı zamanda destekleri için yurt dışı kullanıcılarımızı ödüllendirmekten çok memnunuz.”

Promosyon, 10-14 Aralık tarihleri arasında kullanıcıların hesabına aktarılacak.

Choi ayrıca “Koreli kullanıcılarımız ve borsaya Kore’ye ait telefon numarasıyla katılanlar bu geri ödeme promosyonuna katılamayacak” dedi.

Ayrıca şirket, geçtiğimiz haftadan beri yeni kaydolan yabancı kullanıcılarına eğer 20 milyon wonun (yaklaşık 18.000 dolar) üzerinde işlem gerçekleştirirlerse 20,000 Bithumb Cash hediye ediyor. Bu promosyon ise 15 Ekim ile 14 Kasım tarihleri arasında geçerli. İsteyen her iki promosyona da katılabiliyor.

Öte yandan Bithumb, bu ayın sonunda One Root Network (RNT) ile ortaklaşa kendi merkeziyetsiz borsasını (DEX) kullanıma sunmayı planlanıyor. Anlaşmaya göre, RNT Bithumb’a Ethereum tabanlı merkeziyetsiz token işlem protokolü sağlıyor.

Geçtiğimiz haziran ayında Bithumb, hacker’ların güvenlik protokolünü ihlali sonucu 30 milyon dolarlık zarara uğramış, daha sonra saldırıları önlemek için tüm para çekme ve para yatırma işlemlerini askıya almıştı.(Cryptovest)

24.10.2018

Haberler

`Fiyatı 25,000 dolara ulaşabilir`

Fundstrat Global Advisors`ın kurucu ortağı Thomas Lee, Bitcoin`in kullanıcı

`Libra`nın denetiminde global iş birliği önemli`

Japonya Merkez Bankası Başkanı Haruhiko Kuroda, Facebook`un kripto parası L

SEC`den Bitcoin açıklaması

ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC) Başkanı Jay Clayton’ın kri

Burundi`de tüm sanal paralar yasaklandı!

Burundi`de tüm sanal ve kripto paraların yasaklandığı bildirildi.

G7 kripto işlemlerini izlemeyi planlıyor

Aralarında G7 ülkelerinin de bulunduğu 15 hükümetin kripto para işlemlerini

`Bitcoin`i kontrollerle destekliyoruz `

Japonya Merkez Bankası, piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük kripto p