BitRewards 3 milyon dolar toplamayı başardı

BitRewards hem satıcılar hem de alıcılar için oldukça yararlı olanaklar sunan özel bir ödül platformunu kullanıcılarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Bu benzersiz platform gücünü Blockchain teknolojisinden alacak.

BitRewards, kullanıcı ödülleri ve sadakat alanında başarılı bir şekilde işlev görmekte olan küçük ve orta boyutlu e-ticaret işletmeleri için geliştirilmiş platform GIFTD’ye dayanıyor. Ekip beş yıldan uzun bir süredir ürün geliştirme işinde faaliyet gösteriyor. Böylece piyasanın ve müşterilerin ihtiyaçlarına hakim olmayı başaran ekip sahip olduğu uzmanlık sayesinde müşterilerine kaliteli pazarlama çözümleri sunuyor.
 
BitRewards platformu sayesinde satıcılar platform puanlarını ya da BIT token’leri kullanarak ürünlerinin kullanıcılarını ödüllendirebilecekler. Buna göre satıcılar kullanıcılarının gerçekleştirdiği beğeni, paylaşım, tavsiye etme gibi eylemleri kripto paralarla destekleyebilecek ve bu sayede ürünlerini daha iyi şartlar altında pazarlayabilecekler.
 
YOK OLMAYAN DEĞER
 
Müşterilerin çeşitli satıcılardan elde ettikleri BIT token’ler müşterinin BitRewards ağına bağlı olan hesabında biriktirilecek. Bu biriken token’ler ise BitRewards ağındaki herhangi bir satıcı tarafından itibari paraya çevrilebilecek.
 
Bir müşterinin kripto para cüzdanındaki BIT bakiyesi bir banka tarafından sağlanan herhangi bir debit karta ya da sanal karta bağlı olacak. Bu sayede kullanıcılar sahip oldukları değerleri tıpkı bir kredi kartıyla ya da banka kartıyla alışveriş yapıyor gibi kullanabilecekler. Şunu belirtmekte fayda var ki BIT token’ler platformda elde edilebilen puanların aksine süresiz şekilde kullanılıyor. Bu token’ler satıcının işten vazgeçmesi durumunda kaybolmuyor. Öte yandan token’in piyasa değerini kullanıcıların ilgisi belirleyecek. Dünya standartlarındaki bu yazılımı ücretsiz alan satıcıların platforma olan ilgilerinin giderek arttığını düşünürsek token’in gelecekteki fiyatı hakkında olumlu düşüncelere sahip olabiliriz.
 
EYLEM PLANI
 
BitRewards tarafından kullanıcılara sunulması planlanan bu benzersiz hizmetlerin 2018 senesinin ikinci çeyreğinde başlatılması planlandı. Platform başlatılana kadar platformun ortaklarıyla entegrasyon işlemleri gerçekleştirilecek ve güvenli akıllı kontratlar platforma uygulanacak.
 
Projenin hayata geçmesi için belirlenen asgari miktar olan 3 milyon doları toplamayı başaran BitRewards 1 Nisan 2018 tarihinde esas Token satış etkinliğini başlatacak ve bu satış 1 Mayıs 2018’e dek devam edecek. Kullanıcılara satış boyunca toplamda 2 milyar BIT token sunulacak. Projeye ilişkin sorularınıza Telegram kanalıyla yanıt bulabilmeniz de mümkün.

14.03.2018

Haberler

Dijital para yatırımcısından Bitcoin ile ilgili açıklama

Dijital para yatırımcısı Michael Novogratz, Bitcoin`in yıl sonuna kadar 10

Bitfinex itibari para yatırma işlemlerine yeniden başladı

Bitfinex itibari para yatırma işlemlerinin normale döndüğünü duyurdu.

Dev şirket Bitcoin yatırımlarına olanak verecek!

Müşterilerine ait trilyonlarca dolarlık fonu yöneten dev şirket Bitcoin yat

Novogratz, Bitcoin’de büyük ralli için 2019’un ilk yarısını işaret etti

Milyarder yatırımcı Michael Novogratz, kurumsal yatırımcılar vagona atlayan

ABD, Çin`i `döviz manipülatörü` ilan edebilir

ABD yönetiminin, Çin’i para birimi yuanın değerindeki kayıptan ötürü döviz

FBI’ın kapattığı 1Broker kullanıcıların paralarını iade edecek

sTürk kullanıcılarının yoğun ilgisinin olduğu vadeli Bitcoin işlemleri üzer