BNB, Binance dışında bir platformda daha listelendi

Binance Coin (BNB), Binance dışında farklı bir platformda daha listelendi. Sosyal ticaret platformu eToro, BNB`yi eklediğini bildirdi.

Sosyal ticaret platformu eToro, Binance’in dijital parası Binance Coin’i (BNB) platformunda listelemek için borsa ile iş birliğine gitti. BNB ile birlikte eToro’nun yatırımcılara sunduğu varlıkların sayısı 13’e çıkarken BNB, kripto para borsası Binance dışında farklı bir platformda daha listelenmiş oldu. Token, daha önce TradeSatoshi, YoBit ve HitBTC gibi borsalarda da listelenmişti.

BNB, Binance ekosistemini destekleyen, diğer bir deyişle ‘gas’ olarak bilinen Binance’in bir token’ı. Token, 2017 yılında Binance’in ICO’sunu takiben piyasaya sürüldü ve borsada işlem ücretleri, listeleme ücretleri ve iş ortağı başvurularında ödeme yapmak için kullanıldı.

BNB sahipleri ayrıca Binance’in Launchpad programında listelenen belirli ICO’lara yatırım yapmak için de token’ı kullanabilirler. Bunun yanı sıra Brisbane Havaalanı gibi belirli havaalanlarında uçuş rezervasyonu yapabilir ve 20 milyondan fazla kullanıcıya sahip canlı yayın uygulaması Uplive’da sanal hediyeler için ödeme yapabilirler.

Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, şirketin BNB’nin eToro’da listelenmesinden onur duyduğunu söyledi. Zhao, “Bu sayede Binance Coin, birçoğu geleneksel finans sektöründe işlem yapan milyonlarca insana ulaşabilir.” dedi.

eToro’nun genel müdürü Guy Hirsch de şirketin Binance ile ortaklık yapmasından heyecan duyduğunu söyledi ve şu şekilde konuştu:

“eToro arkasında net bir yol haritası ve net bir kullanım durumu ile harika bir ürün olduğuna inandığımız coin’leri ekliyor. Binance ekibi, yeni dünya için sürekli olarak yenilikçi bir altyapı oluşturuyor ve bundan dolayı piyasada büyük talep olduğuna inanıyoruz.”30.10.2018

Haberler

`Fiyatı 25,000 dolara ulaşabilir`

Fundstrat Global Advisors`ın kurucu ortağı Thomas Lee, Bitcoin`in kullanıcı

`Libra`nın denetiminde global iş birliği önemli`

Japonya Merkez Bankası Başkanı Haruhiko Kuroda, Facebook`un kripto parası L

SEC`den Bitcoin açıklaması

ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC) Başkanı Jay Clayton’ın kri

Burundi`de tüm sanal paralar yasaklandı!

Burundi`de tüm sanal ve kripto paraların yasaklandığı bildirildi.

G7 kripto işlemlerini izlemeyi planlıyor

Aralarında G7 ülkelerinin de bulunduğu 15 hükümetin kripto para işlemlerini

`Bitcoin`i kontrollerle destekliyoruz `

Japonya Merkez Bankası, piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük kripto p