Çiftlik Bank`ta `eski asker` skandalı! İşte Tosun’un istihbaratçısı!

Çiftlik Bank soruşturması kapsamında gözaltına alınan H.C’nin eski bir asker olduğu ortaya çıktı. İstihbaratçı astsubay olarak görev yaparken Çiftlik Bank ile tanışan H.C`nin bir süre sonra istifa ederek sürece dahil olduğu belirtildi. Çiftlik Bank’ın Balıkesir bayii olan H.C’nin geçen hafta Balıkesir’de ele geçirilen Bitcoin makineleriyle bağlantısının da araştırıldığı öğrenildi.

Çiftlik Bank soruşturmasıyla ilgili her gün yeni bir detay ortaya çıkmaya devam ediyor. Son dalga operasyonlarda Maltepe'de gözaltına alınan H.C.'nin Çiftlik Bank soruşturmasında kritik isim olduğu ortaya çıktı.
 
H.C Çiftlik Bank’ın Balıkesir bölge bayisi... Ayrıca önceki gün Balıkesir’de yapılan operasyonda ele geçirilen Bitcoin makineleriyle de bağlantılı bir isim. H.C, Hakkâri’de astsubay olarak görev yaptığı dönemde Çiftlik Bank ile tanışmış ve tanıdığı birçok askeri de sisteme dahil etmiş.
 
PARAYI GÖRÜNCE İSTİFA ETMİŞ
 
Halen gözaltında olan H.C kısa sürede ciddi paralar kazanınca askerlikten istifa ederek tamamen Çifltlik Bank organizasyonuna dahil olmuş. Hesabında 70 milyon liraya yakın para giriş çıkışı tespit edilen H.C, Çiftlik Bank’ın en çok kazanan bayilerinden biri olarak gösteriliyor. Şubat ayında Mehmet Aydın ile anlamazlığa düştüğü iddia edilen H.C hakkındaki soruşturma devam ediyor. Son yapılan operasyonda 8 kişi gözaltına alınmıştı.

10.04.2018

Haberler

`Fiyatı 25,000 dolara ulaşabilir`

Fundstrat Global Advisors`ın kurucu ortağı Thomas Lee, Bitcoin`in kullanıcı

`Libra`nın denetiminde global iş birliği önemli`

Japonya Merkez Bankası Başkanı Haruhiko Kuroda, Facebook`un kripto parası L

SEC`den Bitcoin açıklaması

ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC) Başkanı Jay Clayton’ın kri

Burundi`de tüm sanal paralar yasaklandı!

Burundi`de tüm sanal ve kripto paraların yasaklandığı bildirildi.

G7 kripto işlemlerini izlemeyi planlıyor

Aralarında G7 ülkelerinin de bulunduğu 15 hükümetin kripto para işlemlerini

`Bitcoin`i kontrollerle destekliyoruz `

Japonya Merkez Bankası, piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük kripto p