En iyi merkezsiz kripto para borsaları

Merkezsiz borsalara olan ilgi her geçen gün artıyor. İşte sizlere göz önünde bulundurmaya değer merkezi olmayan kripto para borsalar.

Kripto para dünyasında birçok şey günden güne değişiyor. Örneğin şu sıralar merkezi olmayan borsalara giderek artan bir ilgi var. Merkezi borsaların sık sık hack vakalarıyla gündeme geldiğini düşününce bu şaşırtıcı değil. Burada göz önünde bulundurmaya değer en iyi merkezsiz kripto para borsaları yer alıyor.
 
1- BARTERDEX
 
Barterdex’in bugüne kadar piyasadaki en etkileyici merkezsiz borsa olduğunu söylemek mümkün. Bu borsanın atomik takas kavramını benimsesiyle doğrudan ilgili. Çeşitli kripto paralar arasında aralıklı ticaret imkanı, bu sektör için kesinlikle büyük bir gelişme. Atomik takasları destekledikleri kripto para birimleri her geçen gün artıyor. Barterdex şu an için genel beta sürümünde yer alıyor ve platforma erişmek isteyenler yazılımı indirebilirler. Şu anda kripto para dünyasındaki tüm coin’lerin yüzde 95’ine yakını bu platform tarafından destekleniyor.
 
2- KYBER NETWORK
 
Bazı kripto para meraklıları, Kyber Network’ü daha önce duymuş olabilirler. Ethereum, ERC20 tokenleri ve çeşitli diğer kripto paraları destekliyor. Kullanıcılar, Ledger ve Trezor’un donanım cüzdanları aracılığıyla hizmete bağlanabilir ve aracılarla uğraşmaksızın işlem yapabilir. Borsa, şu anda açık beta sürümünde olmasına karşın iyi bir performans gösteriyor.
 
3- RADARRELAY
 
Radarrelay’ın iş modeli, neredeyse EtherDelta ile aynı olsa da biraz farklı bir teknoloji kullanıyor. 0x protokolünü kullanan platformlardan biri. Platform, kullanıcıların aracı olmaksızın ERC20 tokenlerini birbirleriyle ve Ethereum’la değiştirmelerine olanak tanıyor. Siparişler doğrudan kullanıcılar arasında aktarılır ve arabuluculuk söz konusu olmaz. Kullanıcıların spesifik tokenlere genel erişimi artırmak için likitide ağları oluşturmasına da imkan verir. Bu özelliklerin tamamına direkt olarak bir cüzdandan erişebilmek kesinlikle değerli.
 
4- ETHERDELTA
 
Çoğu kişi EtherDelta’yı çok iyi bilmesine karşın platformun kendisi şimdiki haliyle biraz sınırlı. Platform yalnızca ERC20 tokenlerini birbirlerine ve Ethereum‘a karşı kullanmak için iyi.

06.04.2018

Haberler

`Fiyatı 25,000 dolara ulaşabilir`

Fundstrat Global Advisors`ın kurucu ortağı Thomas Lee, Bitcoin`in kullanıcı

`Libra`nın denetiminde global iş birliği önemli`

Japonya Merkez Bankası Başkanı Haruhiko Kuroda, Facebook`un kripto parası L

SEC`den Bitcoin açıklaması

ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC) Başkanı Jay Clayton’ın kri

Burundi`de tüm sanal paralar yasaklandı!

Burundi`de tüm sanal ve kripto paraların yasaklandığı bildirildi.

G7 kripto işlemlerini izlemeyi planlıyor

Aralarında G7 ülkelerinin de bulunduğu 15 hükümetin kripto para işlemlerini

`Bitcoin`i kontrollerle destekliyoruz `

Japonya Merkez Bankası, piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük kripto p