Ledger Wallet kullanıcıları Bitcoin Cash’lerine ulaşamıyor

Ledger Wallet kullanıcıları pazartesi gününden beri Bitcoin Cash’lerine ulaşamıyor ve bazı kullanıcılar firmanın kendilerini oyaladığını düşünüyor.

Reddit’teki kullanıcılar tarafından yapılan şikayetlere ve açıklamalara göre, pazartesi gününden beri Bitcoin Cash cüzdanlarına erişilemiyor, bakiyeler görüntülenemiyor ve işlem yapılamıyor. Konuyla ilgili bir Reddit kullanıcısı Salı günü yaptığı bir yorumda, “20 saatten uzun bir süredir sorun hala çözülmedi. BCH cüzdanıma, explorer’da görülmesine rağmen ulaşamıyorum ve işlem yapamıyorum. Bu oldukça büyük bir kesinti.” diyor.
 
BCH cüzdanlarına erişememe sorunu, pazartesi günü saat 18:30 civarında yapılan bir açıklama ile kabul edildi. Açıklamada, “Bitcoin-ABC’nin yeni sürümü ayrıştırıcılarımızla uyuşmuyor. Sonuç olarak cüzdanlarınızda yanlış rakamlar görüyorsunuz. Mühendislerimiz şu an bu sorunun çözümü için çalışıyor.” ifadeleri yer aldı.
 
Açıklamadan sonra gelen güncellemeler de ekibin cüzdanları geri getirme çabalarını kanıtlıyor. Salı günü saat 18:18’de yapılan açıklamaya göre, Blockchain explorer başarılı bir şekilde başlatıldı ve şu an her işlem temizleniyor.
 
Ancak güncellemelerin uygulanabilmesinin biraz zaman alacağı tahmin ediliyor.
 
Bunun yanında Ledger CEO’su Eric Larcheveque Reddit kullanıcılarına, şirketin Bitcoin Cash node’larını yeniden düzenlediğini ve geçici olarak cüzdanlarına erişmek için Electron Cash’i kullanabileceklerini söyledi. Buna karşılık kullanıcılar Elecktron Cash cüzdanının da düzgün çalışmadığını söyledi.
 
Ayrıca kullanıcılar şirketin CTO’su Nicolas Bacca’nın konuyla yeterince ilgilenmediğini, “Böyle bir sorunun çözümünün bu kadar uzaması hayal kırıklığı yarattı. Ledger’dan daha fazla profesyonellik beklerdik.” şeklinde eleştirdiler.

11.04.2018

Haberler

`Fiyatı 25,000 dolara ulaşabilir`

Fundstrat Global Advisors`ın kurucu ortağı Thomas Lee, Bitcoin`in kullanıcı

`Libra`nın denetiminde global iş birliği önemli`

Japonya Merkez Bankası Başkanı Haruhiko Kuroda, Facebook`un kripto parası L

SEC`den Bitcoin açıklaması

ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC) Başkanı Jay Clayton’ın kri

Burundi`de tüm sanal paralar yasaklandı!

Burundi`de tüm sanal ve kripto paraların yasaklandığı bildirildi.

G7 kripto işlemlerini izlemeyi planlıyor

Aralarında G7 ülkelerinin de bulunduğu 15 hükümetin kripto para işlemlerini

`Bitcoin`i kontrollerle destekliyoruz `

Japonya Merkez Bankası, piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük kripto p