Qlink, Binance ile ortaklık kurdu

Merkezi olmayan bir mobil ağ olan Qlink, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Merkezi olmayan bir mobil ağ olan Qlink, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance ile ortaklık kurduğunu duyurdu.
 
Söz konusu ortaklık, Qlink’in 26 Mart’ta Binance üzerinde listelenmesinin ardından geldi. Ortaklık, Binance Coin’in (BNB) Qlink dApp’de kullanılacak hizmetler için bir ödeme şekli olarak kabul edilmesini amaçlıyor. Aynı zamanda yapılan duyuruda Qlink’in uygulama içi cüzdanının BNB’yi destekleyeceği ve kullanıcıların BNB’yi bu cüzdanlarda saklamalarına izin vereceği bildirildi.
 
Ortaklıkla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Qlink’in kurucu ortağı Susan Zhou, “Binance ile iş birliğinden dolayı çok heyecanlıyız. Birlikte el ele vererek kripto para sahiplerine ve yatırımcılarına en iyi ağ deneyimini yaşatacağız.” dedi.
 
Binance’in CEO’su Changpeng Zhao ise, “Qlink’in güçlü bir geliştirici ekibi ve sağlam uygulamaları var. Özellikle bilgi güvenliğine önem veren ve ademi merkeziyetçi teknolojilerin değerini bilen kullanıcılar için güvenli ağ paylaşımı konusunda piyasada gözle görülür bir talep bulunuyor. Qlink, BNB’nin kullanım oranını da artıracak.” dedi.
 
Qlink, Singapur merkezli bir kuruluş olan Qlink Vakfı tarafından desteklenen bir proje. Proje kapsamında küresel ve merkeziyetsiz bir mobil ağ oluşturulması hedefleniyor. Hedeflenen sistemde kullanıcılar, Wi-Fi paylaşımı yoluyla QLC token’leriyle ödüllendirilecek.

04.04.2018

Haberler

`Fiyatı 25,000 dolara ulaşabilir`

Fundstrat Global Advisors`ın kurucu ortağı Thomas Lee, Bitcoin`in kullanıcı

`Libra`nın denetiminde global iş birliği önemli`

Japonya Merkez Bankası Başkanı Haruhiko Kuroda, Facebook`un kripto parası L

SEC`den Bitcoin açıklaması

ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC) Başkanı Jay Clayton’ın kri

Burundi`de tüm sanal paralar yasaklandı!

Burundi`de tüm sanal ve kripto paraların yasaklandığı bildirildi.

G7 kripto işlemlerini izlemeyi planlıyor

Aralarında G7 ülkelerinin de bulunduğu 15 hükümetin kripto para işlemlerini

`Bitcoin`i kontrollerle destekliyoruz `

Japonya Merkez Bankası, piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük kripto p