Ripple yatırımcıları müjde! XRP o borsada listelenebilir!

Ripple`ın, XRP`nin dünyanın en büyük kripto para ticaret platformlarından Coinbase`de listelenmesi için rüşvet niteliğinde teklif verdiği öne sürülüyor.

Eğer bir Ripple yatırımcısıysanız ve XRP’nin Coinbase üzerinde listelenmesini merakla bekliyorsanız sizin için önemli bir gelişme var. Ripple’ın CEO’su Garlinghouse ve ekibi, bunun için uğraşıyor.
 
Bloomberg’in haberine göre uluslararası ödemeler şirketi Ripple, XRP’nin ABD’nin büyük kripto para borsalarında listelenmesi için milyonlarca dolar ödemeye razı. Bloomberg’in haberinde, Ripple’ın Gemini ile Coinbase’e XRP’yi listelemeleri için birtakım “mali teşvikler” sunduğu bildirildi.
 
Gemini’ye 2017’nin üçüncü çeyreğinde XRP‘yi listelemeleri için 1 milyon doların yeterli olup olmadığını soran Ripple yöneticileri, daha sonra geçen sonbaharda Coinbase ile yapılan görüşmelerde XRP’nin fiyatlanmasının ardından geri ödeyecekleri 100 milyon dolarlık bir borç teklif etti. Ancak her iki platform da Ripple’ın bu önerisini reddetti.
 
Bu arada borsaların bir kripto parayı listelemek için para almaları alışılmadık bir durum değil. Autonomous Next tarafından yapılan bir araştırmaya göre yüksek hacimli platformlar, kripto paralarını listelemek isteyen kuruculardan genellikle 1 ila 3 milyon dolar arasında para talep ediyor.

05.04.2018

Haberler

`Fiyatı 25,000 dolara ulaşabilir`

Fundstrat Global Advisors`ın kurucu ortağı Thomas Lee, Bitcoin`in kullanıcı

`Libra`nın denetiminde global iş birliği önemli`

Japonya Merkez Bankası Başkanı Haruhiko Kuroda, Facebook`un kripto parası L

SEC`den Bitcoin açıklaması

ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC) Başkanı Jay Clayton’ın kri

Burundi`de tüm sanal paralar yasaklandı!

Burundi`de tüm sanal ve kripto paraların yasaklandığı bildirildi.

G7 kripto işlemlerini izlemeyi planlıyor

Aralarında G7 ülkelerinin de bulunduğu 15 hükümetin kripto para işlemlerini

`Bitcoin`i kontrollerle destekliyoruz `

Japonya Merkez Bankası, piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük kripto p