Uyabis kripto piyasalarına heyecan katacak!

Şuan için mevcut 10 kripto para ile hizmet veren ancak yıl sonuna kadar 50 kripto parayı hizmete açacak olan Uyabis borsası kripto piyasasına giriş yaptı.

Dünya paralarına alternatif olarak ortaya çıkarılan kripto paralara ilgi her geçen gün artıyor. Hal böyle olunca da kripto para borsalarının sayıları da günden güne çoğalmaya başlıyor. Her borsa kendine özgü yeniliklerle hitap etmeye çalıştığı kitleyi yükseltmeye çalışıyor.
 
Her kesimden insanın yatırım amaçlı girdiği kripto pazarı ülkemizde de hatırı sayılır bir ilgi görüyor. Yerli borsaların sayısı hiç de yabana atılacak bir cinsten değil.  Ancak çoğu borsa birbirini taklit ettiği için kullanıcılar için sadece borsaların isimleri değişmiş oluyor. 
 
İşte bu noktada barındırdığı yenilikler ile göz dolduran yepyeni bir borsadan sizlere söz edeceğiz. Ülkemizin çiçeği burnunda borsası olan Uyabis, kripto para piyasalarına hızlı ve emin adımlarla giriş yaptı.  
 
Kullanıcılarına kolay anlaşılır, yüksek güvenlikli ve yapay zeka destekli bir platform ile hizmet veren Uyabis, şuan için 10 kripto parayla (Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, Litecoin, Dash, Qtum, Digibyte , Dogecoin ve Syscoin ) hizmet veriyor. 
 
Uyabis’te hem Türk Lirası hem de Bitcoin ile alım satım işlemleri yapabiliyorsunuz.
 
NEDEN UYABİS’İ TERCİH ETMELİYİZ
 
Uyabis’i tercih etmeniz için çeşitli sebebler bulunuyor. Bunlara örnek olarak platformun akıllı fiyat sistemi, referans sistemi, referans sisteminden elde ettiğiniz kazançların anında hesabınıza yatması ve bu kazançları dilediğiniz gibi kullanmanız, sistemin barındırdığı kripto para çeşitliliği ve komisyon ücretleri gibi nedenleri sayabiliriz.

 
AKILLI FİYAT SİSTEMLERİ 
 
Uyabis’in dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi kullanmış olduğu “akıllı fiyat sistemleri”.  Kullanıcılar, kripto paralarına “yanlışlıkla” mevcut değerinin altında satış emri verdiklerinde  hemen devreye giren bu sistem sayesinde sistem satıcıya vermiş olduğu emri tekrar kontrol etmesi için uyarı verip, işlemi onaylamıyor. Böylece kullanıcının zarar etmesi engelleniyor.
 
“Sektörün eksiklerini ve kullanıcıların isteklerini çok iyi bildiğimiz için sürekli olarak bu anlayışla çalışıyoruz” diyen Uyabis yetkilileri “akıllı fiyat sistemlerini” şu sözlerle açıklıyor:
 
“Borsamızda mevcut fiyatı 30.000 TL olan Bitcoin için yanlışlıkla 3.000 TL ile satış emri verilse bile, akıllı fiyat sistemlerimiz sayesinde kullanıcıdan yapmış olduğu işlemin tekrar kontrol edilmesi isteniyor ve işlem onaylanmıyor. Buradaki amacımız kullanıcılarımızın bir anlık dalgınlıkla yapmış oldukları işlem hatalarında kayıplarını en aza indirmektir.”  
 
UYABİS REFERANS SİSTEMİ
 
Uyabis’te dikkat çeken bir başka özellik ise referans sistemi. Üye olan kullanıcı için oluşan referans adresini yakınlarıyla paylaşması ve sisteme davet etmesi üzerine, referans ile üye yaptığı yakınlarının alım ve satım işlemlerinde  elde ettiği kazançtan pay almaktadır. Üstelik kullanıcı üye yapmış olduğu kişilerin referansıyla üye olan kullanıcılardan da komisyon elde edilebiliyor. 
 
Ayrıca sistem de herhangi referans kullanıcı sınırlaması yoktur. Referanslarınız herhangi bir sayıda olabilir, sizler tüm referanslardan kazanç sağlayabilirsiniz. Referans sisteminden elde edilen kazançlar ise anında kullanıcının hesabına yatıyor.
 
PEKİ BU KOMİSYONLARIN ORANLARI NEDİR?
 
Direkt sizin referansınız ile üye olan her kullanıcıların (sistem bunu 1.seviye referansınız diye adlandırıyor) Uyabis portalı üzerinden yapacağı alışverişlerden ödeyeceği komisyonun net %20'si anında hesabınıza aktarılıyor.
 
Sizin 1.seviye referanslarınızın kendi 1.seviye referanslarından %4 (sistem bunu sizin 2.seviye referansınız diye adlandırıyor)
 
Sizin 2.seviye referanslarınızın kendi 1.seviye referanslarından ise %1 ekstra pay kazanıyorsunuz. (sistem bunu sizin 3.seviye referansınız diye adlandırıyor)
 
UYABİS’TE REFERANS KAZANÇLARININ KULLANIMI
 
Referans sistemiyle elde ettiğiniz kazançları da sistemde istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Bu kazançlar ile ister alış-veriş yapın, isterseniz bu kazançları kendi özel cüzdanlarınıza aktarın, isterseniz de TL'ye çevirip banka hesaplarınıza aktarın. Bu konu hakkında her türlü kararı vermek tamamen kullanıcıya ait. 
 
KAZANÇLAR ANINDA HESAPTA
 
Referans sistemiyle elde ettiğiniz kazançlar anında hesabınıza yatmaktadır. Örneğin; 1.seviye referansınız Ahmet bey yaptığı alışverişlerden 100 TL ve ya 0.01 BTC komisyon ödemesi yaptı, anında Uyabis hesabınıza 20TLveya 0.002BTC aktarıyor.

UYABİS KOMİSYON ÜCRETLERİ


KRİPTO PARA ÇEŞİTLİLİĞİ
 
Yıl sonuna kadar 50 kripto para ile işlem yapılmasını sağlamak için sıkı bir çalışma sürdüren Uyabis’te  şuan için 9 kripto para yer alıyor.

 
Uyabis’te yer alan mevcut kripto para listesi 
 
1- Bitcoin / BTC
2- Ethereum/ ETH
3- Ripple/XRP
4- Bitcoin Cash / BCH
5- Litecoin /LTC
6- Dash
7- Qtum
8- Digibyte/DGB
9- Dogecoin/DOGE
10-Syscoin/SYS
 
HEDEF MİNUMUM 50 KRİPTO PARA
 
Uyabis Teknoloji A.Ş CTO'su Erkan Kule, “Çok yakında platformumuza Tron , Eos , IOTA , Verge ,Vechain gibi kripto paraları da ekleyip yıl sonuna kadar Türk Lirası ve Bitcoin’le kullanıcılarımızın minimum 50 kripto para ile alışveriş yapmalarını sağlamak istiyoruz. Bu seçimleri yaparken gerek teknik kadromuz gerekse yönetim kurulu olarak özellikle acele etmek istemiyoruz. Malum 1500’e yakın kripto para var ve scam projelerle karşılaşabiliriz . Platformumuzdan bağımsız olsa da aşırı manipülatif ve güven vermeyen kripto paraları ekleyip kullanıcılarımızın mağdur olmasının önüne geçmek istiyoruz” dedi.  
 
YABANCI DİL SEÇENEKLERİ
 
Uyabis yetkilileri yerelde kalmamak adına en kısa süre içerisinde platforma İngilizce, Arapça ve Çince dil seçeneklerini ekleyerek global pazara açılmak istiyor. 
 

07.07.2018

Haberler

`Fiyatı 25,000 dolara ulaşabilir`

Fundstrat Global Advisors`ın kurucu ortağı Thomas Lee, Bitcoin`in kullanıcı

`Libra`nın denetiminde global iş birliği önemli`

Japonya Merkez Bankası Başkanı Haruhiko Kuroda, Facebook`un kripto parası L

SEC`den Bitcoin açıklaması

ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC) Başkanı Jay Clayton’ın kri

Burundi`de tüm sanal paralar yasaklandı!

Burundi`de tüm sanal ve kripto paraların yasaklandığı bildirildi.

G7 kripto işlemlerini izlemeyi planlıyor

Aralarında G7 ülkelerinin de bulunduğu 15 hükümetin kripto para işlemlerini

`Bitcoin`i kontrollerle destekliyoruz `

Japonya Merkez Bankası, piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük kripto p