Winklevoss kardeşler mobil kripto para işlem uygulaması başlatıyor

Kripto para piyasasının tanındık isimlerinden Winklevoss kardeşler son düşüşlerin ardından attıkları adımlarla kullanıcılara moral veriyor. Kripto para işlem platformu Gemini’ye hayat veren Tyler ve Cameron Winklevoss şimdi de mobil bir kripto para işlem uygulaması başlatıyor. 11 Aralık Salı günü yapılan açıklamayla duyurulan bu uygulamanın yeni bir yatırım aracı bulunuyor.

Yayımladıkları bir blog gönderisiyle uygulamayı kullanıcılarına duyuran Winklevoss kardeşler kripto para piyasasındaki kış mevsiminde faal olacaklarını bildiriyor. İkilinin yayımladığı gönderide yeni çıkacak uygulamaya ilişkin detaylara yer verilmiş. Yeni uygulamanın kullanıcılara kripto para alma satma ve varlıkları gerçek zamanlı olarak izleme gibi özellikler sunacağı ifade ediliyor. Ayrıca yeni uygulama Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash ve ZCash gibi kripto paraların geçmiş tüm fiyatlarına ve bu fiyatlara ilişkin çeşitli verilere de erişim sağlıyor.

Uygulamanın sunduğu işlevler arasında “yinelenen satın alma” özelliği de bulunuyor. Yeni uygulamanın en çok dikkat çeken özelliğiyse henüz başlatılan bir yatırım aracı. “The Cryptoverse” olarak anılan yeni yatırım aracına kripto paralar için ortak bir sepet olacağı gözüyle bakılıyor. Bu araç kullanıcıların tek bir emirle bu kriptoları satın alabilmesini mümkün hale getirecek.

Bloomberg ile yaptıkları bir röportaj esnasında piyasanın geleceğine yönelik yorumlarda bulunan Winklevoss kardeşler son düşüşlere aldırmadan geleceğe umutla bakıyor. Tyler “kış mevsiminde tamamıyla görevde” olacaklarını belirtirken Cameron “bu durumun kendilerine inovasyon için zaman vereceğini” savunuyor.

Kripto para piyasasındaki son gelişmeleri de değerlendiren kardeşler ekosistemin gelişimi için var güçleriyle çalışıyor.
 
 
 
 
 
 


Cointelegraph

12.12.2018

Haberler

Bitcoin hakkındaki o öngörüler gerçekleşmedi

Kripto para birimleri piyasalarının belirleyicisi Bitcoin, yeni yıla 3,800

Japon e-ticaret devi kripto para madenciliğinden çekiliyor

Japon internet devi GMO`nun ardından Japonya`nın en büyük e-ticaret siteler

Milyarder yatırımcı Novogratz kripto para yatırımlarını sürdürüyor

Bloomberg tarafından 2 Ocak Çarşamba günü yayımlanan bir habere göre ünlü y

Teknoloji devi kripto para cüzdanı patenti için başvuru yaptı

Güney Kore’nin dev şirketlerinden Samsung, yeni bir kripto para cüzdanı içi

Rapor: `Bitcoin ile altın arasındaki ilişki yükseldi`

Wall Street Journal`da yayımlanan bir yazı Bitcoin ile altın arasındaki ili

En büyük 10`dan yalnızca o yükseldi

Kripto para birimleri piyasalarına ilişkin çeşitli açıklamaların etkisiyle