Yeni SimpleFX WebTrader türk kullanıcılar için birçok özellik getiriyor

Dünyadaki en hızlı büyüyen CFD (fark sözleşmesi) platformlarından SimpleFX geçtiğimiz günlerde yeni bir versiyonunu piyasaya sürdü.

Yeni SimpleFX WebTrader kullanıcılarına sayısız imkan ve olanak sunuyor. Yeni versiyonun şık, içgüdüsel, mobil uyumlu ve  şimşek hızında işlemler gerçekleştiren tasarımı Türkiye’deki kullanıcılar için de büyük avantajlar sağlayacak.
SimpleFX ekibinin getirdiği yenilikler platformun yeni versiyonuyla sınırlı değil. Ekip son teknoloji üye takip platformu Unilink.io ile ortaklığa vardığını da duyurdu. Bu ortaklık sayesinde platform ileri düzeyde ortaklık programları yönetebilecek. Üstelik tüm süreçlerin şeffaf ve gerçek zamanlı istatistiklere dayalı olması mümkün hale getiriliyor. Her zaman olduğu gibi para yatırma işlemlerinde alt limit uygulanmıyor.
 
Yeni SimpleFX WebTrader daha düşük alım-satım marjına sahip: 1:500 kaldıraç ve para yatırma işlemlerinde minimum seviye bulunmuyor. SimpleFX ekibi Türk menkul değerlerle işlem yapabilmeyi de mümkün hale getirdi ve Türk kullanıcılar için özel olarak tasarlanan pazarlama araç setlerini kullanıcılarının beğenisine sundu.

SimpleFX’in yetenekli mühendisleri yeni platformun hızını ve güvenilirlik seviyesini en iyi hale getirebilmek için aylar boyunca çok sıkı bir şekilde çalıştı ve sonuç olarak en iyi işlem deneyimlerini kullanıcılarla buluşturabilecek bir uygulama geliştirdi. Ekibin ortaya koyduğu üstün özveri sayesinde daha etkili bir işlem motoru SimpleFX kullanıcılarının hizmetine sunuldu. Yeni motor kullanıcılara daha hızlı işlem yapma ve daha hızlı fiyat güncellemesi gerçekleştirme olanağı verecek. Üstelik bu motor sayesinde günlük işlem yapan kullanıcılar için oldukça büyük derecede önem arz eden göstergeler de daha hızlı güncellenecek.
 
SimpleFX ekibi platformdaki “hızlı işlem” modunda emir pozisyonları açmak ya da kapatmak için gerekli olan tıklama sayısını da azaltarak kullanıcılarının konforuna katkı sağladı.
 
Türk kullanıcılar için satış ortaklığı
Unilink.io ile yapılan ortaklık neticesinde SimpleFX üye programına birkaç güzel özellik eklendi. O özellikleri şu şekilde sıralandırabiliriz:
 
Tıklamalar, görüntülemeler ve değiştirilme oranlarında gerçek zamanlı istatistikler,
Yeni çok seviyeli gelir numaraları ve üyelerinizin bulunduğu bir dünya haritası,
Şirketleriniz için benzersiz nitelikte ve birçok dilde uygun bir tasarım,
%40’a varan oranlarda yüksek gelir payı.
Unilink.io kullanıcılara bir dizi ileri derecede etkili araç sunuyor. Bu araçlardan istifade ederek Türk kullanıcılar arasında sağlayacağınız üye ağınızı geliştirebilirsiniz.,

Hem acemiler hem uzmanlar için tasarlanan en iyi uygulama
SimpleFX ekibi yeni ürün üzerinde çalışırken iki temel gruba odaklandı: Uzmanlar ve acemiler. SimpleFX platformu günlük işlemlere yeni başlayacak kullanıcıların bu alana adım atmalarını kolaylaştıracak bir yapıya sahip. Platformu tercih eden kullanıcılar kaldıraçlı CFD işlemlerini gelişmiş araçlarla yapmanın keyfini çıkaracak. Platformdaki araçların tamamı kolay kullanımlı ve kolayca ulaşılabilir bir yapıya sahip olacak şekilde tasarlandı.
 
Uzman kullanıcılara da platform üzerinde emir açıp kapatmaları için gerekli olan yönergeler detaylı bir şekilde gösteriliyor.
 
SimpleFX WebTrader platformunu kullanarak yatırım yapan bir uzman olarak size sunulan birçok avantajdan faydalanacaksınız. Bir SimpleFX kullanıcısı haline gelerek yalnızca güzel, hızlı, güvenilir ve kabiliyetli bir uygulamaya sahip olmuyorsunuz aynı zamanda güvenli ve emniyetli bir API yöneticisinin de keyfini çıkarıyorsunuz. Favori otomatik işlemlerinizi, gelişmiş analizleri ya da yapay zeka modülünü kullanabilir ve uzmanlığınızla piyasaya meydan okuyabilirsiniz.
 
SimpleFX uygulaması ve WebTrader platformu şimdi artık Türkçe dil seçeneğine de sahip. Eğer Forex işlemleri için tasarlanmış hızlı ve güvenilir bir işlem uygulaması arıyorsanız SimpleFX WebTrader’a bir şans verin.

05.10.2018

Haberler

`Fiyatı 25,000 dolara ulaşabilir`

Fundstrat Global Advisors`ın kurucu ortağı Thomas Lee, Bitcoin`in kullanıcı

`Libra`nın denetiminde global iş birliği önemli`

Japonya Merkez Bankası Başkanı Haruhiko Kuroda, Facebook`un kripto parası L

SEC`den Bitcoin açıklaması

ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC) Başkanı Jay Clayton’ın kri

Burundi`de tüm sanal paralar yasaklandı!

Burundi`de tüm sanal ve kripto paraların yasaklandığı bildirildi.

G7 kripto işlemlerini izlemeyi planlıyor

Aralarında G7 ülkelerinin de bulunduğu 15 hükümetin kripto para işlemlerini

`Bitcoin`i kontrollerle destekliyoruz `

Japonya Merkez Bankası, piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük kripto p