Tom Lee`den Bitcoin için heyecanlandıran tahmin!

Wall Street analisti Tom Lee, kurucu ortağı olduğu şirketi Fundstart`ın bir araştırmasını yayınladı. Lee, araştırmanın sonuçlarını kripto paralara büyük para akışı için ana gösterge olarak gördüğünü söyledi. Lee, ek olarak Bitcoin için 1 milyon dolar seviyesinin mümkün olduğunu ifade etti.

Wall Street analistlerinden Tom Lee, kurucu ortağı olduğu piyasa stratejisi ve sektör araştırmaları şirketi Fundstrat’ın gerçekleştirdiği bir araştırmayı yayınladı. Araştırma, kripto para piyasasına dönük olarak çarpıcı bulgulara sahip.
 
Lee, kişisel Twitter hesabı üzerinden paylaştığı ve 23 Nisan’da gerçekleştirilen araştırmayla ilgili, “Kurumsal yatırımcılar, BTC’nin dipte yer aldığına inanıyor. Bunu kripto para birimlerine büyük para akışı için ana gösterge olarak görüyoruz.” yorumunda bulundu.Sonuçlara göre araştırmaya katılan kurumsal yatırımcıların yüzde 82’lik bir kısmı Bitcoin fiyatının en alt seviyede olduğu görüşünde. Buna ek olarak yüzde 40’lık azımsanamayacak bir kesim, John McAfee’nin 2020’ye kadar Bitcoin’in 1 milyon dolar olacağı fikrine katılıyor. Bir kullanıcının bu konuda şaşkınlığını ifade ettiği yoruma cevap olarak Lee, “1 milyon doların mümkün olduğunu düşünüyorum.” dedi.

25.04.2018

Haberler

`Fiyatı 25,000 dolara ulaşabilir`

Fundstrat Global Advisors`ın kurucu ortağı Thomas Lee, Bitcoin`in kullanıcı

`Libra`nın denetiminde global iş birliği önemli`

Japonya Merkez Bankası Başkanı Haruhiko Kuroda, Facebook`un kripto parası L

SEC`den Bitcoin açıklaması

ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC) Başkanı Jay Clayton’ın kri

Burundi`de tüm sanal paralar yasaklandı!

Burundi`de tüm sanal ve kripto paraların yasaklandığı bildirildi.

G7 kripto işlemlerini izlemeyi planlıyor

Aralarında G7 ülkelerinin de bulunduğu 15 hükümetin kripto para işlemlerini

`Bitcoin`i kontrollerle destekliyoruz `

Japonya Merkez Bankası, piyasa değeri bakımından dünyanın en büyük kripto p