Roger Ver: Ethereum, yıl sonuna kadar Bitcoin’i geçebilir

Bitcoin, kripto paranın en eski savunucularından biri olan Roger Ver`e göre toplam piyasa değeri bakımından `dünyanın en büyük kripto parası` ünvanını kaybedecek.

Devamını Oku

İlk Ethereum vadeli işlemleri hizmete sunuldu

İngiltere merkezli kripto para ticaret platformu Crypto Facilities dün yaptığı açıklamada, dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum için vadeli işlemlerini başlattıklarını duyurdu.

Devamını Oku

Ethereum’un Casper güncellemesinin ilk sürümü yayınlandı

Ethereum ağının ekonomik konsensüs biçimini değiştirme planlayan Casper kodunun yeni versiyonu 8 Mayıs`ta piyasaya sürüldü.

Devamını Oku

Ethereum, günlük 4 milyar dolar değerinde işlem gerçekleştiriyor

Son verilere göre Ethereum, her bir saatte 166 milyon dolar değerinde işlem gerçekleştiriyor ve bu da günlük olarak yaklaşık 4 milyar dolara denk geliyor.

Devamını Oku

Kuzey ve Güney Kore arasındaki tarihi anlaşma Ethereum’a kaydedildi

Geçtiğimiz hafta Güney Kore Başkanı Moon Jae-in ile Kuzey Kore lideri Kim Jong-un arasındaki görüşmede imzalanan tarihi Panmunjom Deklarasyonu kalıcı olarak saklanacağı Ethereum blok zincirine kaydedildi.

Devamını Oku

`Ethereum yıl sonunda 3-4 bin dolar olacak`

Konunun uzmanları, Ethereum`daki son durumu değerlendirdi. Bu uzmanlardan biri olan Rusya`nın en büyük yasal madencilik tesisi Minery`nin kurucu ortağı Alexey Paikin, Ethereum için cesur bir tahminde bulunarak yıl sonunda 3-4 bin dolar olacağını söyledi.

Devamını Oku

Ethereum için heyecanlandıran tahmin!

Finansal danışmanlık şirketi DeVere Group, ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum`un bu sene içinde rekor bir seviyeye gelebileceğini ve şu andaki fiyatının dört katına çıkabileceğini tahmin ettiklerini söyledi.

Devamını Oku

Google Play’deki sahte MetaMask uygulaması, kullanıcıların ETH’lerini çaldı

Sahte kripto para uygulamaları salgını, Play Store`da yayılmaya devam ediyor ve Google bu konuda pek bir şey yapmıyor gibi görünüyor.

Devamını Oku

Kripto para cüzdanı MyEtherWallet’ın DNS sunucuları hacklendi

Popüler kripto para cüzdanı MyEtherWallet, birkaç DNS sunucusunun saldırıya uğradığını ve kullanıcıların bir kimlik avı sitesine yönlendirilme riskinin olduğunu belirten bir uyarı tweeti paylaştı.

Devamını Oku

Ether yatırım şirketi, borsada işlem görmeye başladı

Eski ismiyle Ethereum Capital olarak bilinen yatırım fonunun hisseleri, Perşembe günü Toronto`daki NEO borsasında işlem görmeye başladı.

Devamını Oku

Parity’nin hacklenmesiyle dondurulan Ether`lere yeni çözüm

2017 Kasım ayında popüler Ethereum cüzdanı Parity kullanıcılarının Ethereum kodundaki bir hata yüzünden toplamda 264 milyon dolar değerinde kripto parası dondurulmuştu.

Devamını Oku

Bir ERC20 tokeni daha Ethereum’u terk etti

Hellofriend CEO`su, Hellofriend`in ölçeklenebilirlik sorunlarından dolayı Ethereum`dan ayrılarak Stellar`a geçtiğini açıkladı.

Devamını Oku

Ethereum fiyatını etkileyen 4 faktör

Volatilite her zaman bir fırsat yaratabilir ve Ethereum ticaretiyle ilgilenen herkes fiyatı etkileyen çeşitli faktörleri göz önünde bulundurmalı.

Devamını Oku

Ethereum’da hard fork olacak mı?

Ethereum geliştiricilerinden Piper Merriam 30 Mart’ta GitHub üzerinde Ethereum Geliştirme Önerileri adlı bir başlık oluşturdu. Merriam bu başlık altında Ethereum ağında gerçekleşebilecek muhtemel bir hard fork düşüncesinden bahsetti. Bahsedilen hard forkunun ETH ASIC madencilerini saf dışı bırakmak için gerçekleşeceğine işaret ediliyor.

Devamını Oku

Vitalik Buterin’den 120 milyon Ether teklifi

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin yeni bir yazı kaleme aldı. Buterin yazısında Ethereum ağının en çok merak edilen konularından birini ele alıyor: Üretilebilecek maksimum Ether sayısı.

Devamını Oku

Ethereum`la ilgili bilmeniz gereken 6 şey

Kripto para dünyasındakiler muhtemelen bilir ama genel kitleler Ethereum`daki ayrıntılar hakkında bilgi sahibi olmayabilir. İşte Ethereum`la ilgili bilinmesi gereken 6 önemli bilgi.

Devamını Oku

Fransız dev, Ethereum’la ödemeleri kabul etmeye başlıyor

Fransız bilgisayar mağazası Grosbill Ethereum’la ödemeleri kabul etmeye başlıyor.

Devamını Oku

Ethereum da kurumsal paranın radarına giriyor

Ethereum`un kurucu ortağı Joseph Lubin`in kurduğu ConsenSys`in imza attığı bir ortaklık, Ethereum`a kurumsal para akışını hızlandırabilir.

Devamını Oku

Twitter dolandırıcıları Ethereum`un kurucusunu isyan ettirtdi

Ethereum`un kurucusu Vitalik Buterin, kendisini taklit edip insanları dolandıran kişilere engel olmak için Twitter`daki kullanıcı ismini değiştirdi ancak bu önlemde yeterli olmadı.

Devamını Oku

Ethereum`un kurucusundan kripto para uyarısı

Ethereum`un kurucusu Vitalik Buterin yatırımcıları kripto paralar konusunda uyardı.

Devamını Oku

Ethereum için güçlerini birleştirdiler

Ethereum tabanlı birkaç büyük proje bir araya gelerek Ethereum altyapısının büyümesini fonlamayı amaçlayan Ethereum Topluluk Fonu`nu (EFC) oluşturdu.

Devamını Oku

Kripto para piyasasına yeni kral mı geliyor?

Kripto para piyasalarında sert düşüş yaşanırken en büyük para birimleri içerisinde yer alan Ethereum yükselişine yine devam ediyor.

Devamını Oku

Ethereum yeni zirveye doğru koşuyor!

Kripto para piyasaları ayın son haftasında hızla değer kazanmaya başladı. Piyasa genelinde yaşanan yükseliş öğleden sonra daha da artarken en büyük beş kripto para içerisinde Ethereum günlük artışını yüzde 17`ye kadar çıkardı.

Devamını Oku

Ethereum Nasıl Çalışır?

Artık ethereum`un içeriğini inceledik, platformun kaputun altındaki işlevleri üzerine derinlemesine dalış yapalım.

Devamını Oku

Ethereum Nasıl Kullanılır?

Ethereum kullanma düşüncesi korkutucu gelebilir, ancak ödüllendirici olabilir.

Devamını Oku

Ethereum nedir?

Ethereum`u anlayabilmeniz için öncelikle interneti anlamanıza yardımcı olur.

Devamını Oku